מפקח  תבע את החברה  התעשייתית בה עבד כמפקח עצמאי – על הוצאת לשון הרע.  בישיבת סיום הקמת פרויקט גדול - נאמר כי כל המפקחים בתחומו עשו עבודה רשלנית, לא עמדו בזמנים, חרגו מהתקציב וכנראה עשו יד אחת עם הקבלנים, לצורך ניפוח חשבונות ושעות נוספות.

המפקח  שעובד בחברה שנים רבות נעלב אישית ומקצועית ולכן ביקש מהנהלת החברה שנכחה בפגישה  לחזור בפומבי מהאשמות הנ"ל. אחרת יתבע אותם על הוצאת לשון הרע בשל האשמות נגדו באופן אישי. האשמות מסוג זה, כך טען, יכולות לפגוע בפרנסתו  ובעתידו .

לאור העובדה שהנהלת החברה לא הגיבה לבקשתו הוא הגיש כתב תביעה נגד החברה על ידי עו"ד מטעמו .                התוצאה הייתה שהמפקח הושעה מהעבודה  עד בירור המקרה. למעשה  למרות שעבד יום ולילה  על מנת לסיים הפרויקט בזמן  מצא עצמו מובטל רק כי עמד על דעתו. למזלו הסכימו הצדדים לנסות וללבן  את הקונפליקט בניהם בעזרת תליך של גישור. 

בסיום הליך גישור זה, לאחר שהובהר כי לא היה כל דופי בעבודתו המקצועית  לאורך כל השנים בהם הוא עובד  כמפקח בחברה, המלצתי  להחזיר אותו  לתפקידו הקודם. נציגי ההנהלה והמפקח הסכימו לחזור לעבוד ביחד. נציג החברה התנצל בפניו כי לא הייתה כל כוונה בדברים הכללים שנאמרו בישיבת הסיכום כדי להעליבו או לפגוע בו אישית ומקצועית.  סוכם כי המפקח  יקבל את שכרו הממוצע לתקופה בה לא עבד בחברה עקב ההשעיה (כחודשיים וחצי).